Tlf: 55 59 88 70

kontaktinformasjon

Klinikken finner du på gateplan i Brann Stadions vestlige ende under Frydenbøtribunen. Adresse: Kniksens plass 3, 5063 Bergen.

For timebestilling:
Klikk HER

Eller ring tlf: 55 59 88 70
 

 

Lillian Arntzen-N.
Fysioterapeut MNFF
IMS Gunn utøver
Akupunktør NAFO
lillian@stadionfysioterapi.no
 

Endre Digranes
Fysioterapeut MNFF
Osteopat DO
Muskelskjelettakupunktør NFF
endre@stadionfysioterapi.no
 

Lene Eide
Fysioterapeut MNFF
IMS Gunn utøver
Akupunktør NAFO
lene@stadionfysioterapi.no
 

 

Monika Nesse
Fysioterapeut MNFF
IMS Gunn utøver
Akupunktør NAFO
monika@stadionfysioterapi.no
 

Hilde Gjellesvik
Fysioterapeut MNFF
Spesialist i idrettsfysioterapi MNFF
Akupunktør NAFO
hilde@stadionfysioterapi.no

Cathrine Buck
Fysioterapeut MNFF
Spesialkompetanse i KFL
Komplett fysikalsk lymfødembehandling
cathrine@stadionfysioterapi.no
 

 

Rune Aakre Solheim
Fysioterapeut MNFF
Idrettspedag og
Stud Manuell Terapi
post@stadionfysioterapi.no
(begynner hos oss 4/1-21)  

Copyright © 2020 Stadion Fysioterapi. All rights reserved. Site by GJ System DA